Ondřej a Irena Bednářovi

Fórum

Ahoj. Diskusní fórum dějepisu slouží k vašim dotazům a připomínkám. Považujete stránky za užitečné? Rozumíte dokumentům, které jsou zde umístěny (Rukověť, Seznamy referátů a četby)? Co byste do budoucna na stránkách uvítali?

Dotazy, připomínky, komentáře

Datum 19.09.2009
Vložil bondrej
Titulek Re: knihy on-line

Zatím jedna kniha: Z. Šmíd a jeho vikingové. Ke stažení na titulní stránce Dějepisu. Pod knihou je otevřená anketa. Napiš, jak se ti to líbilo na fórum!

Datum 14.09.2009
Vložil Anna Dolejšová
Titulek Vyděla jsem :)

Je to prima . Dobře se v tom vyznam. Je tu všechno co potřebuju vědět. Zdravý Anička

Datum 14.09.2009
Vložil M.fric
Titulek připlaval přečet odešel

tato stranka je moc pěkna je to dobre kdiž dekdo chiběl na hodině .fish

Datum 14.09.2009
Vložil vrábel
Titulek byl jsem tu

luky vždit jsy říkal že jsy to nenašel

Datum 13.09.2009
Vložil Jiří Herold
Titulek Re: Přišel, viděl, odešel :D

Je to tu hezky na tyhle strance.

Datum 08.09.2009
Vložil Machač Jára
Titulek Byl jsem ZDE!!!

STRÁNKY JSOU SUPER!!!

Datum 07.09.2009
Vložil Dominika Havranova
Titulek dotaz

jeste jsem se chtela zetat o cem mam napsat tu ocnikovou praci kdyz jsem mela perikles treba tak tam eni yber napisete miho prsim?dekuji

Datum 10.09.2009
Vložil bondrej
Titulek Re: dotaz

Témata ročníkových prací najdeš v souboru ROČNÍKOVÉ PRÁCE.DOC ve složce Referáty. Jsou to pro 7. roč. rytíři, křesťanství, objevy, architektura apod. Mrkni na to, napiš, co by se ti líbilo, dáme to dohromady. :)

Datum 07.09.2009
Vložil Lukáš Zmij
Titulek Přišel, viděl, odešel:-)

Přišel, viděl, odešel:-)! Byl jsem tu jak jste nás s třídou žádal. Stránky jsou bezva ale nepochopil jsem co se na rukověti primusově změnilo. Nashledanou. Lukáš Zmij VII.třída

Datum 10.09.2009
Vložil bondrej
Titulek Re: Přišel, viděl, odešel:-)

No, jednak vás (7.) čeká trochu jinak pojatá ročníková práce. Ad 2) některé části jsou nepovinné, (že by?) a možnosti výběru četby jsem rozšířil. Navíc si četbu nemusíte shánět po knihovnách, ale nabídka je on-line přímo TADY (dobré ne?)
:)